Wybory 2014 - kandydaci do Rady Miejskiej w Olkuszu
Komitet Wyborczy Wyborców Samorząd OdNowa
1 - Janusz Piasny
2 - Andrzej Fatyga
3 - Wiesław Pietras
5 - Ewa Kiełtyka
6 - Krzysztof Mucha
7 - Mariusz Luks
8 - Sebastian Żmudzki
9 - Paulina Dąbrowska
10 - Arkadiusz Królewicz
11 - Wojciech Prowancki
12 - Grzegorz Girek
13 - Marcin Kowal
14 - August Pasztaleniec
16 - Grzegorz Tomsia
17 - Agnieszka Ruszczyk
20 - Joanna Kulawik
21 - Małgorzata Postołek
Komitet Wyborczy Wyborców Roman Piaśnik-Wybierzmy Zmiany
1 - Kazimierz Chechelski
2 - Alicja Gałka
3 - Marek Kania
4 - Jacek Lubaszka
5 - Wiesław Hadyk
6 - Roman Piaśnik
7 - Jarosław Konieczny
8 - Jarosław Zabielski
9 - Roman Sroka
10 - Marek Bienias
11 - Przemysław Hudzik
12 - Monika Rusinek
13 - Stanisław Bartoszcze
14 - Marek Lasek
15 - Jolanta Kluska
16 - Jarosław Trólka
17 - Witold Osmenda
18 - Stanisław Żak
19 - Grzegorz Świda
20 - Jerzy Kwaśniewski
21 - Jerzy Stach
Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa Ziemi Olkuskiej
1 - Cezary Milka
2 - Barbara Kołodziej
3 - Wojciech Leśniak
4 - Janina Wadas
5 - Kazimierz Czarnota
6 - Bogumiła Baran
7 - Mariusz Grysak
8 - Janusz Zabawski
10 - Zbigniew Goc
13 - Marcin Bujas
14 - Artur Pachowicz
15 - Katarzyna Dudek
16 - Mirosława Gil
19 - Magdalena Jachowicz
20 - Wojciech Gleń
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
1 - Jan Kucharzyk
2 - Zbigniew Stachurski
3 - Józef Sarecki
5 - Piotr Curyło
6 - Bożena Noga
7 - Adam Paciej
8 - Zofia Patrykiewicz
9 - Mariusz Maślanka
10 - Jarosław Gałka
11 - Renata Kasza
12 - Jerzy Tondos
13 - Edyta Łydka-Wieczorek
14 - Ewa Czubryt
15 - Genowefa Bugajska
16 - Jerzy Pandel
18 - Apolinary Ćwięczek
19 - Marta Bogacka
21 - Andrzej Szlachta
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1 - Joanna Kocjan
2 - Henryk Gamrat
3 - Stanisław Łydka
4 - Marcin Curyło
5 - Wojciech Leki
6 - Janusz Dąbek
7 - Wojciech Ozdoba
8 - Michał Mrówka
9 - Grzegorz Lipiński
10 - Franciszek Rozmus
11 - Tomasz Zaborowski
12 - Wojciech Panek
13 - Michał Masłowski
14 - Mieczysław Pasich
15 - Józef Filas
16 - Krystyna Pandel
17 - Włodzimierz Kondek
19 - Małgorzata Bień
21 - Zbigniew Stach
Komitet Wyborczy Wyborców Wojciecha Blocha
8 - Wojciech Bloch
Komitet Wyborczy Wyborców Młodzieży Ziemi Olkuskiej
10 - Jakub Fita
Komitet Wyborczy Wyborców Słowiki
14 - Ryszard Ryza
15 - Jacek Haberka
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
1 - Marek Krzykawski
4 - Janusz Dudkiewicz
5 - Maciej Buczyński
6 - Tomasz Pietraszewski
7 - Andrzej Drapacz
9 - Adam Czart
11 - Wacław Chłosta
12 - Artur Rosołek
13 - Andrzej Mędrek
14 - Stanisław Lupa
15 - Grzegorz Misiak
17 - Wojciech Wadas
Komitet Wyborczy Wyborców Wiesław Cader
1 - Małgorzata Moń
2 - Marcin Muniowski
3 - Tomasz Hrabia
4 - Patryk Wilk
7 - Zbigniew Molenda
9 - Michał Pałka
10 - Wiesław Cader
11 - Krzysztof Kwietniewski
13 - Jakub Spytkowski
14 - Wojciech Nowicki
16 - Lucyna Dybek
17 - Łukasz Flak
18 - Małgorzata Molęda
19 - Mariusz Kocjan
Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Olkusza
1 - Jan Chwast
2 - Czesław Spyra
4 - Ewelina Kozioł
5 - Anna Piątek
6 - Ewa Rendak-Szczerba
7 - Agnieszka Szkarłat
8 - Barbara Kajda
10 - Jerzy Sosiński
15 - Rafał Pięta
16 - Krzysztof Gołąbek
18 - Stanisław Fałda
19 - Grzegorz Januszek
Komitet Wyborczy Stowarzyszenie ORBITA
7 - Wojciech Olek
14 - Grzegorz Kiendracha
15 - Paweł Niedziela
Okręgi wyborcze gminy Olkusz:
Okręg wyborczy nr 1
Olkusz - Osiedle Śródmieście obejmujące ulice: Adama Mickiewicza, Augustiańska, Basztowa, Bóżnicza, Budowlanych, Floriańska, Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego, Gęsia, Górnicza, Gwarecka, Harcerska, Hutnicza, Jana Kantego, Kolorowa, Kopalniana, Krakowska, Kruszcowa, Krzywa, Metalowa, Ołowiana, Parcówka, Piaskowa, Powstańców Śląskich, Rynek, Skarbnika, Sławkowska, Stanisława Staszica, Szkolna, Szpitalna, Szybikowa, Tadeusza Kościuszki, Wspólna, Żuradzka od nr 1 do torów kolejowych.
Okręg wyborczy nr 2
Olkusz -Część 1 Osiedla Centrum obejmująca ulice: Juliusza Słowackiego od skrzyżowania z ul. Francesco Nullo do końca, Krakowskie Przedmieście, Marcina Bylicy, Olewińska od nr 1 do skrzyżowania z ul. Juliusza Słowackiego, Skalska
Okręg wyborczy nr 3
Olkusz -Część 2 Osiedla Centrum Obejmująca ulice : 29-Listopada od nr 1 do torów kolejowych, Francesco Nullo od nr 1 do skrzyżowania z ul. Juliusza Słowackiego, Juliusza Słowackiego od nr 1 do skrzyżowania z ul. Francesco Nullo, Króla Kazimierza Wielkiego od nr 1 do nr 53- nieparzyste i od nr 2 do nr 64-parzyste, Na Skarpie, Świętokrzyska, Waleriana Łukasińskiego
Olkusz -Osiedle Czarna Góra obejmujące ulice: 29-Listopada od torów kolejowych do końca, Adama Asnyka, Al. 1000-lecia od skrzyżowania z ul. Marcina Biema do końca, Antoniego Kocjana, Boczna, Czarnogórska, Dworska, Kamyk, Kolejowa, Krótka, Krucza Góra, Leśna, Marii Curie-Skłodowskiej, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mazaniec, Mazaniec Boczna, Parkowa, Skwer, Stefana Okrzei, Witeradowska, Władysława Broniewskiego, Żuradzka od torów kolejowych do końca
Okręg wyborczy nr 4
Olkusz - Osiedle Pomorzany obejmujące ulice: Biała, Długa, Gwarków, Hugona Kołłątaja, Mieszka I, Pomorska, Ponikowska, Stary Olkusz, Zacisze
Okręg wyborczy nr 5
Olkusz - Osiedle Glinianki obejmujące ulice: 20-tu Straconych, Adolfa Dygasińskiego, Astrów, Bartosza Głowackiego, Bohaterów Westerplatte, Cegielniana, Henryka Sienkiewicza, Jana Sobieskiego, Jasna od nr 1 do skrzyżowania z ul. Sikorka, Jaśminowa, Jesionowa, Jurajska, Kasztanowa, Kazimierza Pułaskiego, Klonowa, Kluczewska, Kwiatowa, Lipowa, Makowa, Malinowa, Mikołaja Kopernika, Na Skraju, Niepodległości, Ogrodowa, Parcze, Podgrabie, Polne Wzgórze, Rabsztyńska, Różana, Rzemieślnicza, Sikorka, Skalista, Spacerowa, Spółdzielcza, Storczykowa,Topolowa, Wapienna, Widokowa, Wiśniowa, Zamkowa, Zielona
Okręg wyborczy nr 6
Olkusz - Część 1 Osiedla Młodych obejmująca ulice: Elizy Orzeszkowej, Fryderyka Chopina, Jana Pawła II, Lucjana Rydla, Marii Płonowskiej, Sosnowa od nr 1 do skrzyżowania z ul. Juliana Tuwima
Okręg wyborczy nr 7
Olkusz - Część 2 Osiedla Młodych obejmująca ulice: Jana Kochanowskiego do skrzyżowania z ul. Marii Konopnickiej, Juliana Tuwima, Marii Konopnickiej, Sosnowa od skrzyżowania z ul. Juliana Tuwima do końca
Okręg wyborczy nr 8
Olkusz - Część 3 Osiedla Młodych obejmująca ulice: Mikołaja Reja, Zofii Nałkowskiej
Okręg wyborczy nr 9
Olkusz - Część 4 Osiedla Młodych obejmująca ulice : Jana Kochanowskiego od skrzyżowania z ul. Marii Konopnickiej do końca, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Stefana Żeromskiego, Zygmunta Krasińskiego
Okręg wyborczy nr 10
Olkusz - Część 1 Osiedla Pakuska obejmująca ulice: Al. 1000-lecia do skrzyżowania z ul. Marcina Biema, Marcina Biema, Kpt. Hardego, Strzelców Olkuskich, Osiecka od Al. 1000-lecia do skrzyżowania z ul. Legionów Polskich
Okręg wyborczy nr 11
Olkusz - Część 2 Osiedla Pakuska obejmująca ulice: Ks. Kan. S. Gajewskiego, Legionów Polskich od nr 1 do nr 42
Okręg wyborczy nr 12
Olkusz - Część 3 Osiedla Pakuska obejmująca ulice: Armii Krajowej, Legionów Polskich od nr 44 do końca, Osiecka od skrzyżowania z ul. Legionów Polskich do końca
Okręg wyborczy nr 13
Olkusz - Osiedle Wschód obejmujące ulice: Antoniego Minkiewicza, Francesco Nullo od skrzyżowania z ul. Juliusza Słowackiego do końca, Janusza Korczaka, Króla Kazimierza Wielkiego od nr 55-nieparzyste i od nr 66-parzyste od końca, Nowa, Olewińska od skrzyżowania z ul. Juliusza Słowackiego do końca, Partyzantów, Polna, Składowa
Okręg wyborczy nr 14
Olkusz - Część 1 Osiedla Słowiki obejmująca ulice: Macieja Rataja od ul. Wiejska do skrzyżowania z ul. Romualda Traugutta, Oskara Kolberga, Piotra Ściegiennego, Romualda Traugutta, Wincentego Witosa od skrzyżowania z ul. Wiejska do końca
Olkusz -Osiedle Skalskie obejmujące ulice: Jasna od skrzyżowania z ul. Sikorka do końca, Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego, Miła, Nowowiejska, Piękna, Słoneczna, Urocza, Wiejska, Zagaje,
Okręg wyborczy nr 15
Olkusz - Część 2 Osiedla Słowiki obejmująca ulice: Batalionów Chłopskich, Gen. Stefana Buchowieckiego, Kosynierów, Macieja Rataja od skrzyżowania z ul. Romualda Traugutta do końca, Pakuska, Pl. Konstytucji 3 Maja, Przemysłowa, Wincentego Witosa do skrzyżowania z ul. Wiejska
Okręg wyborczy nr 16
Sołectwa: Bogucin Mały, Braciejówka, Pazurek, Podlesie, Rabsztyn, Troks
Okręg wyborczy nr 17
Sołectwa: Witeradów, Żurada
Okręg wyborczy nr 18
Sołectwa: Osiek, Zimnodół
Okręg wyborczy nr 19
Sołectwa: Kosmolów, Zadole Kosmolowskie, Olewin, Sieniczno, Wiśliczka
Okręg wyborczy nr 20
Sołectwa: Gorenice, Niesułowice
Okręg wyborczy nr 21
Sołectwa: Kogutek, Zawada, Zederman