Formularz do składania uwag i wniosków do projektu CPK

2020-03-05 00:04

Uwaga mieszkańcy Zedermana!

Zgodnie z ustaleniami na wczorajszym zebraniu, w sprawie lokalizacji linii kolejowych na terenie naszej miejscowości udostępniamy gotowe (puste i wypełnione) formularze celem składania uwag i wniosków do Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Informujemy że 6 marca br. od godz. 17.00 do 20.00 w świetlicy remizy OSP w Zedermanie, sołtys, rada sołecka i radni pełnić będą dyżur i odbierać od mieszkańców gotowe formularze, które w poniedziałek 9.03.2020 zostaną dostarczone do Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu, a następnie przekazane do CPK do Warszawy

POBIERZ FORMULARZ PUSTY W WORD

POBIERZ FORMULARZ PUSTY W PDF

POBIERZ FORMULARZ WYPEŁNIONY W WORD

POBIERZ FORMULARZ WYPEŁNIONY W PDF

Uwagi i wnioski można również składać bezpośrednio na stronie internetowej https://cpk.pl/pl/inwestycja/ssl, mailowo na adres konsultacje.cpk@cpk.pl,
 

v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^

 

Spółka Centralny Port Komunikacyjny zaprasza do składania uwag i wniosków do projektu dokumentu pn. "Strategiczne Studium Lokalizacyjne Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego" w terminie do 10 marca 2020 r.

Jak zapewnia spółka CPK, w ramach projektu w województwie małopolskim wybudowane zostanie 179 km nowych połączeń. Pierwsza z inwestycji obejmie dwie linie – nr 111 i 113, spotykające się w Węźle Małopolsko-Śląskim (WMŚ), zapewniając nowe połączenie Krakowa z Centralną Magistralą Kolejową (CMK), Katowicami i Oświęcimiem.

Więcej informacji na temat samej inwestycji można znaleźć na stronie inwestora: https://cpk.pl/pl/inwestycja/ssl.