Szlachetna Paczka w Przegini

2014-11-28 14:58

SZLACHETNA PACZKA to projekt Stowarzyszenia WIOSNA, który w wyjątkowy sposób inspiruje ludzi do stawania się kimś więcej, do wygrywania swojego życia i zostania Bohaterem. Angażując wolontariuszy wokół liderów - wpływa na zmianę całego społeczeństwa.

 

 

Bohaterem jest wolontariusz, rodzina, darczyńca i dobroczyńca - każda osoba, która angażuje się w projekt. Na każdym poziomie tak projektujemy doświadczenia, by każda z tych osób odkryła w sobie chęć przekraczania siebie - podejmowania wyzwań i ich wygrywania. Od kilku lat w Przegini działa Szlachetna Paczka. Pomocą obejmuje gminę Jerzmanowice- Przeginia oraz Zederman i okolice.

Drużyna naszych wolontariuszy zachęca do przyłączenia się do projektu wszystkich ludzi, którzy jako Darczyńca przygotują materialną pomoc dla konkretnych osób. Nie musisz działać w pojedynkę, zaproponuj współpracę swoim bliskim, żonie, mężowi, dzieciom, znajomym z pracy, szkoły, sąsiadom razem można więcej. Baza rodzin jest już otwarta. Serdecznie zapraszamy Was do zaangażowania. Świat znowu zmieni się na lepsze!

Link do bazy rodzin w naszym regionie

www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/action,step3,ids,1,sname,malopolskie,idw,243.html#position

 

 

Link do strony na Facebooku

www.facebook.com/pages/Szlachetna-Paczka-Przeginia/127185974047614?fref=ts

 

Zobacz film promujący Szlachetną Paczkę

https://www.youtube.com/watch?v=fJFGrxQQu1I